Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Horolezecké stěny

Společnost byla založena v roce 2008, od začátku se zabýva výrobou a montáží horolezeckých stěn. Projekty horolezeckých stěn upravíme podle vašich přání, aby odpovídaly požadavkům zákazníka i současnému trendu na trhu. Naše společnost je připravena všem zákazníkům připravit nejoptimálnější řešení v tomto oboru, které odpovídá všem Evropským normám. Obchodní aktivity společnosti jsou tak přizpůsobeny, aby vyhovovaly nejen přáním tuzemských zákazníkům ale i přání zákazníků ze zahraničí.

Web : www.steny-horolezecke.cz
Email : alex.gon@centrum.cz
Datum vložení : 27.05 11:25 - 2013

Dětský den

USPOŘÁDÁME PRO VAŠI ŠKOLU/ ŠKOLKU/ FIRMU DĚTSKÝ DEN.

Atrakce si můžete vybrat z nabídky na naší webové stránce.
Dětský den můžeme zorganizovat i ve Vaší škole.
Program přizpůsobíme Vašemu rozpočtu.

Neváhejte nás kontaktovat: tel. 602 854 822

Web : www.anap.cz/akce_pro_deti.html
Email : info@anap.cz
Datum vložení : 07.05 09:41 - 2013

Rekreace na chatě Obchodka

Hynčice pod Sušinou je obec ležící v údolí Chrastického potoka na východním svahu masivu Kralického Sněžníku se střední nadmořskou výškou 674 m. V této čisté přírodě se nachází naše Chata Obchodka, která je zařízena v domáckém stylu a nabízí příjemnou rekreaci.

Kapacita chaty je 70 lůžek. Pokoje jsou třílůžkové, čtyřlůžkové i vícelůžkové a prostory jsou nekuřácké. Chata je vhodná pro větší skupiny.

Web : www.chata-obchodka.cz
Datum vložení : 06.05 15:01 - 2013

SNUGmodul - hravé hřiště

Přinášíme Vám novinku ve světě herních prvků – SNUGmodul, který představuje zcela nový a progresivní přístup k vybavení dětských hřišť. Mění výrazně způsob myšlení při návrhu a používání herních prvků pro dětská hřiště.Pro první stupeň základních škol je SNUGmodul ideálním nástrojem pro povzbuzení aktivního a vzrušujícího vnímání v raném věku. SNUGmodul je tvořivým programem, který umožňuje hru s mobilními prvky a jejich sestavování. Každý prvek lze snadno a lehce přenášet.

Rádi Vás osobně navštívíme a živě předvedeme vybrané prvky.

Web : http://www.novotech.cz/snug/
Email : jiri@novotech.cz
Datum vložení : 26.04 09:25 - 2013

svycarska bouda

Ukončili jsme zimní sezonu,děkujeme za přízeň a
TĚŠÍME SE NA JARO - LÉTO 2013

I když jsou Krkonoše stále pod bílou peřinou,náš hotel bude v měsíci dubnu uzavřen,aby se mohl připravit na nastávající letní sezonu.
Pokud budete mít zájem o rezervaci právě třeba na jarní školu v přírodě či prodloužený víkend - stačí vytočit telefon a nebo napsat e mail,oba kontakty jsou stále k dispozici!

telefon: 499 433 121,606 283 300
e mail: hotel@svycarskabouda.com

Datum vložení : 16.04 20:34 - 2013

Penzion Lesní Pramen Marcela Kramešová

Školy v přírodě, plná penze, pitný režim.

Web : http://www.lesnipramen.cz
Email : info@lesnipramen.cz
Datum vložení : 08.04 11:34 - 2013

Vybavení pro školní sportovní tým

Máte školní sportovní tým? Pořiďte mu kvalitní zázemí, které může používat v průběhu závodů jako převlékárnu, místo pro odpočinek, relaxaxi a jako zázemí svého doprovodného týmu. Zázemí se rovněž využívají během soustředění, a to jak v zimě, tak v létě.

Jedná se o tzv. nůžkový stan, který se dá dovybavit stolky, židlemi, podlahou apod. Stan využijete nejen na turnajích a soutěžích, ale i na kulturních akcích. Stan si můžete navrhnout sami na tzv. konfigurátoru stanů a zaslat nám ho jako nezávaznou poptávku.
Konfigurátor naleznete zde http://www.tkf.cz/

Rádi Vám poradíme, kontaktujte nás na martina.jarosova@tkf.cz

Web : www.tkf.cz
Email : obchod@tkf.cz
Datum vložení : 05.04 15:04 - 2013

trampolína

Trampolína je svařena z ocelových trubek. Odraziště je vyrobeno z kortexinu a obšito plastelem. Kroužky a péra jsou ocelové. Ochranný límec je z plastelu a naplněný molitanem a přichycen gumolanem. Rozměr trampolíny 1000x1000mm. Na veškeré Vámi zakoupené zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Web : http://www.v-sport.cz/produkty/trampoliny.htm
Email : dunda.p@seznam.cz
Datum vložení : 19.03 20:37 - 2013

Oranžový slon - výtvarné potřeby, hračky a sady

Prodej výtvarných hraček ORANŽOVÝ SLON- velkoobchod, maloobchod, eshop. Modelovací hmoty, modelovací těsto, kuličková plastelína, malování na sklo, textil, keramiku, nafukovací barvy. Sady pro tvořivost nabízí široký tematický sortiment v každé skupině výrobků. Každá sada je kompletní a obsahuje vše potřebné pro tvorbu. Výrobky lze koupit také jednotlivě a sestavit vlastní sadu.

Web : www.orange-elephant.cz
Email : info@orange-elephant.cz
Datum vložení : 12.03 13:51 - 2013

Nejlevnější pružinová houpadla

Nejlevnější pružinová houpadla od českého výrobce. Využijte navíc jedinečné akce a získejte dárek pro děti. Nabízíme 23 modelů v nejvyšší kvalitě.

Web : www.nejlevnejsihoupadla.cz
Email : info@nejlevnejsihoupadla.cz
Datum vložení : 10.03 22:05 - 2013

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020