Zobrazení 2021: 1944198

Ulice :
Město :
Telefon :

Maxíkova nabídka hraček na zahrady

Web : www.maxikovy-hracky.cz
Datum vložení :

Nabídka pro Vaše zahrady a herny

Vážené mateřinky, jaro už se probouzí do celé své krásy a Vaši školkáčci už se těší na jarní a letní dovádění na Vaších zahradách. Pokud jim chcete přichystat veselé dovádění a spousty zábavy, máme pro vás připravenu zajímavou nabídku klouzaček, domečků, houpaček a dalších veselých hraček na zahradu. Pro tuto nabídku je pro Vás připravena do 30/4 zajímavá 5% sleva.

Web : www.maxik.cz/katalog/hracky-na-zahradu
Datum vložení :