Zobrazení 2021: 2390661

Město :
Telefon :

Reflexní vesta

Nabízíme Vaší mateřské škole  dětskou reflexní vestu, která Vám může pomoci minimálně ve dvou důležitých oblastech :

1. může zachránit život dětem na společné vycházce, cestě na oběd, výletě s družinou apod., a to tím, že budou skutečně dobře viděny
  2. vyhovíte stále náročnějším kontrolám v oblasti bezpečnosti práce (zkušenosti z kontrol inspektorátů bezpečnosti práce i vlastních bezpečnostních techniků)

Vesta je vyrobena v souladu s předpisy EU a běžně používána v těchto zemích i na území České republiky. Výrobek je CE certifikován, jeho bezpečnostní parametry byly ověřeny Německým spolkovým dopravním úřadem.

Předností této bezpečnostní vesty je její snadné navlékání přes hlavu a regulace šířky pomocí postraních pásků se suchými zipy.

„Vaše“ děti  jistě potěší veselé obrázky Medvídka Pú a jeho kamarádů, a nošení vesty se pro ně stane dokonce odměnou.

Cena vesty je 100,- Kč bez DPH (119,-Kč vč.DPH)

Objednávat můžete telefonicky na č. 602 879 500, písemně na e-mail dampex@seznam.cz, nebo na adrese Dampex, V.Janatová, Býšť 191, PSČ 533 22.

Web : dampex.cz
Datum vložení :