Zobrazení celkem: 68619716

Firma : Veřejná informační služba, spol. s r.o.
Ulice : Farského 14
Město : Plzeň

Objednávání stravy pro MŠ

Chcete  omezit administrativu kolem úhrady za stravné i školné a rodičům významně zjednodušit  objednávání a odhlašování stravy?
Díky objednávání stravy Internetem získají rodiče možnost objednávat a odhlašovat 24 hodin denně včetně sobot a nedělí, a tím také jistotu, že si sami řídí přihlášky a odhlášky pro své děti.
Přitom vše probíhá podle Vámi stanovených pravidel. Vy určujete, kdy je možné stravu přihlásit či odhlásit, například můžete povolit přihlášky pouze s plusovým stavem konta.  A díky Objednávání Internetem má rodič o stavu svého konta neustálý přehled.
S bezhotovostní úhradou poplatků pak nenutíte rodiče v určitý den a čas chodit osobně do školky a hospodářka  nestráví celý den administrativou kolem výběru hotovosti.
Programový modul Banka sám spáruje došlé platby dle variabilního symbolu a Vy řešíte jen drobné nejasnosti.
Podívejte se, jak to funguje, usnadněte si práci a nabídněte rodičům konfortní služby.

Email : info@visplzen.cz
Datum vložení : 14.02 13:04 - 2014

Přenechte starost o školní jídelnu vedoucí

Dokáže vaše vedoucí efektivně řídit školní jídelnu? Pošlete ji na Manažerské minimum pro vedoucí školní jídelny. Pětidenní kurz plný teorie a praktických příkladů z oboru přináší viditelné výsledky.

Datum vložení : 16.01 07:23 - 2014

Potřebujete efektivní podporu pro řízení jídelny?

Pak potřebujete program Organizace !!
V něm si  jednoduše vygenerujete provozní řád jídelny, případně vydefinujete povinnosti k  jednotlivým úvazkům.
V programu Organizace najdete odborně okomentované zákonné normy, které se nějak týkají stravovacích provozů, a navíc také odborná pojednání o aktuálních problémech, které v hromadném stravování opakovaně vyvstávají. Tato pojednání jsou samozřejmě vždy podepřena platnou legislativou.
Další část programu tvoří tzv. vzorové dokumenty, což jsou univerzální textové či tabulkové dokumenty, které si můžete jednoduše přizpůsobit svým potřebám.
Program Organizace Vám také umožní nastavit si pro stravovací provoz systém kritických bodů. Úpravou vzorového formuláře si připravíte příručku HACCP přesně na míru, navíc zde najdete všechny vzory potřebných  protokolů včetně  vzor protokolu pro povinný  interní audit HACCP.

Email : obchod@visplzen.cz
Datum vložení : 06.01 11:14 - 2014

Neutíkají Vám někde peníze?

Chcete mít hospodaření jídelny pod kontrolou?

Díky programu Kontrolní systém jednoduše zkontrolujete účetní výstupy z libovolné skladové evidence a evidence strávníků a rychle získáte přehled o hospodaření se stravným a potravinami v zařízeních společného stravování.

Z programu také snadno získáte kompletní měsíční hlášení pro zaúčtování dat v účetnictví.

Kontrolní systém můžete pořídit již za 910,- Kč bez DPH za rok. Instalace, nastavení, úvodní proškolení a provedení cvičné kontroly za 1 měsíc Vás bude stát pouze 1.800,- Kč bez DPH.

Předcházejte problémům a objednejte si kontrolní program mailem na obchod@visplzen.cz

Email : obchod@visplzen.cz
Datum vložení : 13.12 12:24 - 2013

Aby jídelna byla vizitkou školy

Nabízíme efektivní řešení pro jídelny mateřských, základních a středních škol.
Stravovací systémy VIS Vám umožní jednoduché vedení evidence plateb za stravné a školné i  přehlednou správu skladové evidence. Získáte efektivní nástroj pro hlídání spotřebního koše a také pro kontrolu ekonomiky Vaší jídelny.
Terminálové systémy Vám poskytnou absolutní kontrolu nad objednávkami a výdejem stravy, strávníci jistě ocení komfortní objednávání stravy Internetem a z mobilního telefonu.
VIS - partner pro moderní školní stravování

Web : www.visplzen.cz
Datum vložení : 13.12 08:01 - 2013