Zobrazení 2024: 5483463

Firma : Balance Outdoor s.r.o.
Ulice : Boženy Němcové 769
Město : Frýdlant nad Ostravicí

Neobyčejný školní výlet 2020

Dobrý den,

zahájili jsme příjem rezervací školních výletů na letošní rok. Neváhejte s  rezervací na program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE v Beskydech. Rezervace je bezplatná.
Pro žáky prvního stupně je připravena speciální trasa překážek JUNIOR se samojistícím systémem.
Tarzanie nabízí celkem pět tras lanových překážek různé náročnosti, tak aby si mohl každý žák/student vybrat dle svých schopností. Součástí areálu jsou i další atrakce: trampolíny, PowerFan, a další. Váš školní výlet můžete spojit s návštěvou známého výletního místa – PUSTEVNY.
Na našich stránkách www.tarzanie.cz/skolykluby/ naleznete bližší informace a také rezervační formulář.
Věřím, že stejně jako v minulých letech, kdy u nás absolvovali program tisíce žáků, i letos u nás naleznete příjemné prostředí a užitečné odreagování.

Datum vložení : 15.02 14:14 - 2020

Tip na školní výlet 2017

Dobrý den, volné termíny na školní výlety do Tarzanie rychle ubývají.  Zatím jej ještě z čeho vybírat,  ale moc dlouho neváhejte.
Těšíme se na vás. TarzanieTeamEmail Content

Datum vložení : 27.04 11:31 - 2017

Školní výlet 2016

Datum vložení : 28.01 09:40 - 2016

Školní výlet do největšího lanového centra v ČR.

Dobrý den,

ještě několik volných termínu zbývá na speciální program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE.

Tarzanie se nachází v Beskydech v malebné podhorské obci Trojanovice nedaleko Frenštátu pod Rahoštěm.

Pro žáky prvního stupně ZŠ je připravena speciální trasa překážek „JUNIOR“. Trasa je vhodná pro děti od 120cm výšky.

V nabídce je i rozšířená „Žlutá trasa“ se 34-mi překážkami o celkové délce 561m!

Tarzanie nabízí další překážky včetně „Černé trasy“ a velmi oblíbenou „Zelenou trasu“.

Na našich stránkách www.tarzanie.cz v sekci "Pro školy" naleznete bližší informace a také rezervační formulář.

Přesto že jsme letos rozšířili nabídku i množství termínů rychle se termíny obsazují, proto neváhejte a rezervujte si svůj termín již dnes.

Máme osm let zkušeností a dobře víme že bezpečnost je na prvním místě.

Web : tarzanie.cz/lanovy-park/skolni-vylety.php
Datum vložení : 19.05 07:18 - 2014

Tip na školní výlet

Poslední volná místa pro rezervaci škloního výletu do největšího lanového centra v ČR - Tarzanie.

Na našich stránkách www.tarzanie.cz v sekci "Akce pro školy" naleznete bližší informace a také rezervační formulář.

Email : info@tarzanie.cz
Datum vložení : 22.04 12:45 - 2009