Zobrazení 2021: 2784547

Město : Žďár nad Sázavou
Telefon : +420 566630477

Nový výrobek - Člověče nezlob se ! JUNIOR

Vážené paní ředitelky, Vážení páni ředitelé,
ve spolupráci s mateřskými školkami jsme pro Vás připravili zcela nový výrobek. Jedná se o klasickou hru Člověče nezlob se!. Vaše děti ve školách si jí určitě zamilují, protože to budou právě ony, kdo bude chodit v poli a snažit se dostat první do domečku. Naše hra má trochu upravená pravidla, protože při testech s dětmi ve školce, jsme zjistili, že děti hra sice velice baví, ale nevydrží být chvíli v klidu. Upravili jsme pravidla tak, aby hra krásně plynula a děti nestihly dělat neplechu.
Udělejte dětem radost a nedělte jim pod stromeček tuto hru za zaváděcí cenu 2.500 Kč s DPH. Tato cena platí do konce tohoto roku.

Člověče nezlob se ! JUNIOR

Človeče nezlob se ! JUNIOR

Web : www.vylen.cz
Email : info@vylen.cz
Datum vložení : 05.01 09:29 - 2010

Vánoční slevy na vybrané výrobky

SUPER slevy na vybrané výrobky
Blíží se nám opět Vánoce a my jsme pro Vás přichystali velké Vánoční slevy. Udělejte radost dětem a nadělte jim nové hračky pod stromeček.
Výrobky se slevou:
Sleva 15%
Komunitní kruh I. a II
Propletenec
Hmatová sada
Sleva 13%
Stavebnice Fantazie
Autodráha I. a II.
Domino
Sleva 10%
Panák
Kostka
Sada geometrických tvarů
A jedna jediněčná nabídka - výtvarná deska, ze které si děti mohou vyrobit sněhuláka nebo zimní vločky, za jedinečnou Vánoční cenu 18 Kč s DPH.
A aby toho nebylo málo, ke každé objednávce NAVÍC od nás dostanete malý dáreček.

Web : www.vylen.cz
Email : info@vylen.cz