Firma : Pedagogické nakladatelství PRODOS spol. s r.o.
Ulice : Kollárovo nám. 7
Město : Olomouc
Telefon : +420 585 556 231

Čítanka naučných textů

Čítanka naučných textů   Čítanka naučných textů - pracovní sešit

Jako doplněk učebnic vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět jsme vydali Čítanku naučných textů pro 4. a 5. ročník základní školy.

Obsahuje vybrané texty z odborné a populárně-vědecké literatury přiměřené náročnosti. Zastoupeny jsou všechny okruhy předmětu Člověk a jeho svět.

Motivuje žáky především ke čtení textů souvisejících s látkou probíranou ve škole. Primárně by však měla motivovat mladého čtenáře na cestě k plnohodnotnému studiu vědeckých problémů.

Čítanka je doplněna pracovním sešitem.

Web : www.ucebnice.org
Datum vložení : 05.05 14:56 - 2010

Učebnice dle RVP pro 1. stupeň v ucelených řadách

Modrá řada

Modrá řada PRODOSu

kompletní řada učebnic a pracovních sešitů pro 1.  stupeň ZŠ
  • metodicky a koncepčně odpovídá požadavkům RVP ZV, zajistí dosažení očekávaných výstupů vzdělávacích oblastí RVP
  • vydána v ucelených řadách dle vzdělávacích oborů RVP ZV
  • vytvořena v souladu s požadavky na budování klíčových kompetencí
  • metodické komentáře v zápatí stránek orientují k docilování očekávaných výstupů a budování klíčových kompetencí
  • schvalovací doložky MŠMT ČR dle RVP ZV
  • komplexní přehledná dvoudílná metodická příručka Průvodce výukou dle RVP

Při objednávce přes e-shop Ucebnice.org 10 % sleva.

Datum vložení : 23.03 12:37 - 2010

Učebnice pro 2. stupeň ZŠ

Učebnice PRODOS

Učebnice pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií

- učebnice v ucelených řadách (Český jazyk a literatura, Matematika, Dějepis, Přírodopis, Zeměpis, Fyzika, Chemie)

• učebnice a pracovní sešity v ucelených řadách doplněné metodickými příručkami
  • opatřeny schvalovacími doložkami MŠMT ČR
  • všechny řady doplněny metodickými materiály – metodickými příručkami, případně učebnicemi a pracovními sešity s metodickými poznámkami (komentářem), které spojují učební i metodický text
Při objednávce přes e-shop Ucebnice.org sleva 10 %.

Datum vložení : 22.02 13:31 - 2010

Matematické ...minutovky pro 6. a 7. ročník

Nakladatelství Prodos přináší další čtyři sešity rozšiřující řadu Matematických …minutovek, která je zaměřena na procvičování vědomostí a dovedností nabytých v hodinách Matematiky. Tentokrát se jedná o pracovní sešity pokrývající svou náplní učivo 6. a 7. ročníku základní školy. Využijete je jak v hodinách matematiky, tak při následném domácím procvičování.
Pracovní sešity byly utvářeny s přihlédnutím k Rámcovému vzdělávacímu programu pro ZV a jeho požadavkům na přípravu vyučování.

Na internetových stránkách Prodosu naleznete výsledky k cvičením obsaženým v Matematických …minutovkách pro 6. a 7. ročník, podle nichž si můžete ověřit správnost vašeho řešení příkladů.

Datum vložení : 22.02 13:30 - 2010

Fyzika pro 7. ročník

Fyzika II/2

Nové učebnice Fyziky pro 7. ročník.
Prolistujte si 2. díl (zde).

Web : http://ucebnice.org
Datum vložení : 15.09 09:10 - 2009