Zobrazení 2021: 2390085

Ulice : Tyršova 241
Město : Stařeč

CD Sto inspirací pro opakování učiva pro žáky 1. a 2. ročníku

Na CD najdete sto stran nejrůznějších cvičení a námětů. U každého cvičení je uvedené učivo, které se procvičuje.
Pracovní listy jsou rozdělené podle předmětů a ročníků.Jednotlivá cvičení jsou ve formátu PDF připravena k okamžitému použití - stačí si konkrétní stranu vytisknout v požadovaném množství.
Objednávejte zde

Datum vložení : 30.11 20:16 - 2010

NOVINKA

KAFOMET pro základní školy - výběr

Nové publikace KAFOMET pro základní školy – výběr obsahují 400 stran metod formátu A4 pro učitele I. stupně, II. stupně a učitele v nižších ročnících víceletých gymnázií. Přinášíme výběr z metod, které dávají výuce nový směr. Přehledné značení v záhlaví každého příspěvku, je doplněné o určení úrovně vzdělávacích cílů.
Jednotlivé metody jsou připravené k okamžitému použití pro všechny předměty. Jejich autory jsou učitelé z praxe. KAFOMET šetří váš čas. Struktura publikace umožňuje jednoduchou orientaci pomocí vyhledávacího systému, který je členěný podle vzdělávacích oblastí jako RVP ZV, ročníků, klíčových pojmů, kompetencí, učiva a průřezových témat. Jednotlivé oblasti jsou obsahem a značením přizpůsobené dnešním potřebám pedagogiky.

Více informací najdete ZDE.

Datum vložení : 20.09 12:17 - 2010

PC CD-ROM VESELÁ BERUŠKA

Pro děti předškolního a mladšího školního věku, děti s poruchami učení a pozornosti (ADD a ADHD) jsme připravili vzdělávací software na rozvoj matematických schopností.

Přitažlivé pohádkové prostředí, kde beruška provází děti šestí různými aktivitami na uspořádávaní, doplňování vybarvování a skládání geomterických tvarů.

CD je určeno nejen pro školy, ale i rodiče dětí na domácí procvičování.
Při objednání více kusů slevy až 25%.
Objednávat můžete zde.

Datum vložení : 26.04 21:02 - 2010

PÍSNÍČEK II

Další pokračování originálního zpěvníčku obsahuje 50 písniček pro všechny příležitosti a činnosti nejen v mateřských školách.

Autor: Marie Kružíková - učitelka z mateřské školy v Jihlavě

Objednávat za cenu 80 Kč můžete zde