Zobrazení 2021: 2784548

Firma : OPTYS, spol. s r.o.
Ulice : Rybářská 89/44
Město : Opava

Nabídka školních sešitů za skvělé ceny!

Prostřednictvím našeho e-shopu nebo našich maloobchodních prodejen můžete nakupovat všechny druhy školních sešitů. Ojedinělou nabídku tvoří sešity na slovíčka, sešity s pomocnými linkami a sešity s plastovým obalem. Při větším odběru poskytujeme další slevy. Ostatní školní potřeby najdete v našem e-shopu.

Web : http://www.optys.cz/katalog/skolni-potreby/skolni-sesity/
Datum vložení : 23.11 06:20 - 2010

SLUPOVACÍ VYPALOVACÍ BARVA A KONTURA NA SKLO A PORCELÁN

Zajímavou novinku v naší nabídce tvoří  slupovací barvy a slupovací kontury na porcelán, které jste mohli vidět předvádět v pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Postup pro práci: Malujeme-li podle předlohy, vložíme obrázek do EURO folie a obrysy obrázku si vyznačíme konturovací barvou. K dosažení tenkých linek si na barvu našroubujeme kovovou špičkou. Můžeme malovat i bez špičky, kontura však bude o něco silnější. Po zaschnutí kontur (cca 2 hod) plochy obrázku vybarvíme požadovanými odstíny barev . Barvy jsou o něco řidší, než jste zvyklí u klasických slupovacích barev a krásně se po ploše rozlijí ke krajům kontur. Po zaschnutí (cca 24 hodin) obrázek sloupneme z folie a namočíme krátce do vody. Mokrý obrázek umístíme na dekorovaný předmět, suchým ubrouskem vytlačíme přebytečný vzduch, vyhladíme a dekorovaný předmět necháme zapéct v elektrické troubě 45 minut na teplotu 160 °C. Po vypálení jsou dekorované předměty odolné běžnému mytí.

Web : www.optys.cz
Datum vložení : 20.07 13:05 - 2010

Sešity na slovíčka

Sešit na slovíčka ve formátu A5 určený spíše pro menší děti. Obsahuje 40listů se třemi přehlednými sloupci. Žlutá obálka s dětským motivem. Lze použít na všechny jazyky.

Sešit na slovíčka ve formátu A5 je určený spíše pro větší děti a dospělé. Obsahuje 40listů se třemi přehlednými sloupci a více řádky než náš druhý sešit na slovíčka pro nejmenší. Lze použít na všechny jazyky.

Web : www.optys.cz/katalog/skolni-potreby/
Datum vložení : 23.06 11:28 - 2010