Zobrazení 2021: 2361545

Město : Jablonné nad Orlicí
Telefon : 605046380

Penzion Vermi

Ubytování až 80 osob v srdci Orlických hor. Pro školy v přírodě, dětské tábory, sportovní soustředění, rodiny i přátele.

Web : www.penzion-vermi.cz
Email : info@penzion-vermi.cz
Datum vložení : 02.09 10:42 - 2016

Pro školy v přírodě, dětské tábory, lyžařské kurzy, sportovní kluby i rodiny a přátele

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou ubytování, které je vhodné pro školy v přírodě, sportovní soustředění, dětské tábory i rodiny s dětmi či přátele. Ubytování se nachází v srdci Orlických hor v obci Čenkovice.

Celoroční vyžití všeho druhu.

Zima - moderní Skiareál Čenkovice - Červená voda, kde jsou sjezdovky všech obtížností, a to i pro ty nejmenší, mnohakilometrové, upravované běžkařské tratě, snowpark a adrenalinové akce a skibus.

Léto - minigolf, kopaná, cyklostezky, koloběžky, pingpong a mnoho dalšího.

Každý si u nás vybere.

Ubytování možné v 7 trojlůžkových apartmánech, kde je k dispozici i vlastní vybavená kuchyň nebo 5 velkokapacitních pokojů po 10 lůžkách.

Možnost zajištění celodenního jídelního i pitného režimu. Velká společenská místnost s různorodým využitím. Také nabízíme příjemné posezení u piva či limonády a bazén, případně vnitřní saunu. Příznivá cena a příjemný kolektiv. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Web : www.penzion-vermi.cz
Email : info@penzion-vermi.cz