Firma : Zábavné učení, s.r.o.
Ulice : Mariánské nám. 14
Město : Uherský Brod

Zábavné učení, s.r.o.

Zábavné učení, s.r.o nabízí širokou škálu vzdělávacích pomůcek, určených pro rozvoj znalostí a dovedností dětí školního a předškolního věku.

Zábavné sešity

Zábavnou formou naučí a procvičí vedení ruky s psací pomůckou při obtahování a kreslení linií a tvarů od jednoduchých po složité, zároveň umožňuje nácvik správného držení psací pomůcky. Výhodou těchto sešitů je, že díky stíratelnému povrchu, mohou být opakovaně použitelné.

Vyprávěj a hraj

Originální hra zpracovaná ve spolupráci s pedagogem Mgr. Ondřejem Hníkem, se zaměřením na procvičování Českého jazyka.  Hra rozšiřuje dětem slovní zásobu, procvičuje paměť a logické navazování na příběh, který koluje celým týmem. Díky týmovému pojetí hry podporuje kooperaci mezi dětmi v kolektivu.

Kouzelné matematické tabulky

Tyto tabulky umožňují zábavnou a neotřelou formou procvičovat sčítání, odčítání, násobení, dělení, poznávání barev a tvarů. Tabulky lze opakovaně používat, stačí jen přiložit prst a zahřát políčko pro ověření správného výsledku.

Benny Blu

Řada velmi oblíbených encyklopedických knížek s různým tematickým zaměřením. Výběr témat vychází z oblastí vzdělávání na ZŠ. Mezi nejoblíbenější témata patří: DOPRAVA – Bezpečně na silnici, CHOVÁNÍ – Prosím, děkuji, rádo se stalo, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ – Co záleží na nás, LES – Povídání nejen o stromech.

Hodiny

Vzdělávací učební hodiny jsou vyrobené z odolného plastu s kostkami z tvrdého dřeva. Místo klasického ciferníku jsou v těle hodin vytvořeny čtvercové jamky pro 12 vyměnitelných dřevěných kostek s různým potiskem. Kostky při vkládání jde kombinovat různým způsobem, díky tomu lze rozvíjet u dětí rozpoznávání čísel, určování správné polohy čísla na ciferníku, čas denní a noční rytmus a 24-hodinový cyklus.

Web : www.zabavneuceni.cz
Email : info@zabavneuceni.cz