Zobrazení vcera: 11921

Ulice : Pavlovova 33
Město : Ostrava
Telefon : 773444889

Největší výběr dřevěných hraček pro školy a školky

Plánujete nakoupit kvalitní dřevěné hračky? Jsme tu pro Vás!

Zaměřujeme se na kvalitní dřevěné hračky českých i zahraničních výrobců.

V nabídce téměř 3000 dřevěných hraček.

Navštivte náš eshop.

Novinka Září 2014: Sortiment jsme rozšířili o novinky firem Bigjigs, Bino, Detoa, Goki, Legler, Snazaroo a Woody. Novinky postupně přidáváme a najdete je vždy v kategorii NOVINKY.

Kontakt:

www.modroocko.cz

Web : www.modroocko.cz
Email : info@modroocko.cz
Datum vložení : 13.10 11:39 - 2014

Magnetické stavebnice Magformers - Prodej

Prodáváme magnetické stavebnice Magformers

Jedná se o HIT, který je velmi oblíbený ve školkách, školních družinách apod.

Navštivte náš eshop.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

• MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky.

• MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

• MAGFORMERS je zcela bezpečný. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.

MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly.

Velmi oblíbeným trikem je i tzv. „MAGFORMERS kouzlo“, při kterém lze vhodně sestavenou plošnou síť určitého tělesa přetvořit v 3D model během pár vteřin pouhým vyzdvižením celé struktury do prostoru. Příslušné strany se samy "kouzelně" pospojují svými magnetky a efektní stavba se před vámi zjeví během pár vteřin.

Kromě základních sestav jsou dodávány i velmi populární speciální sady obsahující magnetické podvozky s kolečky, které vykouzlí z jakékoliv konstrukce naprosto funkční autíčko, které lze navíc donekonečna upravovat a přetvářet. Vyrábí se i sady které mohou svítit a dokonce sady s kolečky na dálkové ovládání.

MAGFORMERS je chytrou a chytlavou hrou pro děti stejně tak jako pro dospělé.

MAGFORMERS bude opět důvodem, proč vás hraní s vlastními dětmi nebude rozhodně nudit.

Kontakt:

www.modroocko.cz

Web : http://www.modroocko.cz/stavebnice/stavebnice-magneticke/magformers/
Email : info@modroocko.cz
Datum vložení : 13.10 11:39 - 2014

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020