Zobrazení 2021: 1944200

Ulice : Sokolovská 366/84
Město : Praha 8 - Karlín
Telefon :

Nabízíme jarní generální úklid všeho druhu pro Vaší školu

Nabídka a služby

• Generální úklid škol, kanceláří, tělocvičen - pravidelné i nepravidelné úklidy - vytírání podlah, luxování podlah, úklid sociálního zařízení, doplňování hygienického servisu
  • Čištění koberců - metodou suchou cestou, parní čištění nebo extrakční čištění
  • Mytí oken - včetně mytí rámů, parapetů a mytí žaluzií
  • Praní záclon Impregnace koberců a čalounění
  • Sekání trávy, údržba zeleně, úklid silnic a chodníků v letním i zimním období
  • Prodej úklidové chemie, úklidových potřeb a hygienický servis
  • Parní čištění potravinářských provozů - školních kuchyní
  • Kompletní úklidový servis budov, úklidové služby kanceláří, výrobních hal a potravinářských provozů
  • Odstraňování graffiti
více o nás na www.yabok.cz

Web : www.yabok.cz
Email : uklid@yabok.cz