Zobrazení 2021: 2784545

Firma : STEJKR, spol. s r.o.
Ulice : Malé náměstí 16
Město : Svitavy

Prstové barvy Dedi Kolor

Prstové barvy jsou vhodné pro výtvarnou práci dětí od 3 let. Maluje se přímo prsty rukou.

Malování prsty podporuje dětskou fantazii a rozvíjí jemnou motoriku rukou.

Tento druh výtvarné činnosti může být velmi užitečný zejména při práci s dětmi postíženými poruchami pohybového aparátu. Barvami je možné malovat na libovolný podklad (sklo, papír, dřevo, umělé hmoty, kov apod.). Barva se z rukou snadno očistí vlhkým hadříkem nebo běžným umytím vodou a mýdlem.

Barvy nejsou jedovaté a dětem nechutnají, protože jsou hořké.

Výborná pomůcka pro rozvoj jemné motoriky.

Balení obsahuje. 4 x 150 ml.

Barvy: modrá, zelená, žlutá a červená.

Datum vložení : 16.09 14:00 - 2015

Tužka školní Stabilo EASY pro leváky a praváky

STABILO
STABILO EASY vede děti hravou formou ke správnému uchopení tužky. První, ergonomicky tvarované tužky zvlášť pro praváky a pro leváky. Trojhranný design a jedinečné neklouzavé prohlubně zajistí uvolněné držení. Tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak i skicování. Průměr tuhy 3,15 mm. Na každé tužce je políčko pro vepsání jména .
Při objednávce tužek Stabilo, od nás každý školák dostane jako dárek: pravítko, záložku a rozvrh hodin.

Datum vložení : 05.06 11:00 - 2015

Barvy na sklo 60ml

Barvy připravené k okamžitému použití, které lze sloupnout z podkladu a přemístit.
Jakmile jednou zaschnou, tak jsou tyto barvy zářivé a průhledné.
Nemohou být vzájemně míchány, ale pokud jsou položeny a aplikovány vedle sebe,
tak vytvářejí jednotný povrch bez jejich smíchání.
Vytvářejí pevný, poddajný a odolný film který zajišťuje,
že mohou být sejmuty a přemístěny tak často jak jen požadujete
.

Datum vložení : 30.03 12:43 - 2015

Temperové barvy suché TWIST Play color

Tempery tuhé vhodné i pro malé děti 3-7 let. Instant tempery tuhé roztíratelné vodou. Sada 12 barev Tempery jsou vhodné pro i pro děti od 3 - 7 let. Nová řada revolučních temper PlayColor! Nanášení těchto barev je pomocí speciálního aplikátoru, připomínajícím rtěnku. Temperu otevřete, pomocí šroubování vysunete a můžete začít kreslit. Velmi snadné nanášení.

Co nám tedy nové tempery nabízí? Možnost kreslit temperami bez vody, kelímků a štětců. Možnost dle tlaku regulovat vzhled (jemné tlačení vytváří dojem voskovek). Velmi dobré krytí  i na barevný papír. Možnost použití: na papír, karton, dřevo a další materiály. Rychlé schnutí barev bez popraskání malby. Barvy nešpiní a jednoduše se zase uklidí prostým zašroubováním.

Datum vložení : 27.02 12:00 - 2015