Zobrazení 2021: 3503590

Ulice : Ostravská 544
Město : Petřvald

Markéta Dvořáková: Skladbičky na tři řádky pro malé klavíristy / eNoty.eu

Sešit Skladbičky na tři řádky Vám nabízí jedenáct originálních skladbiček ve velmi snadném provedení pro nejmenší klavíristy. U všech skladbiček je uveden text, který si děti mohou při hraní zpívat a naučit se tak skladbičku rychleji. Každá písnička obsahuje také tématický obrázek na vymalování.

Skladbičky na tři řádky

Web : www.enoty.eu/skladbicky-na-tri-radky-marketa-dvorakova-11-sklad-12765
Datum vložení : 22.10 14:45 - 2021

Zpěvníček pro nejmenší / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) / eNoty.eu

Zpěvníček pro nejmenší Vám přináší krásné písničky, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký. Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Snadný klavírní doprovod je napsaný tak, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi.

Web : www.enoty.eu/series/zpevnicek-pro-nejmensi
Datum vložení : 08.10 14:33 - 2021

Markéta Dvořáková: Rytmohrátky - snadná dueta pro zobcové flétny / eNoty.eu

Sešit Rytmohrátky Vám nabízí deset originálních skladbiček ve velmi snadném provedení pro dvě zobcové flétny. Hrátky s rytmem jsou základní úlohou sešitu - v každé skladbičce se po několika taktech mění taktové označení a děti při hře musí dávat pozor a vystihnout náladu skladby.

Web : www.enoty.eu/dvorakova-marketa-rytmohratky-snadna-dueta-pro-zobcove-fletny
Datum vložení : 01.10 15:15 - 2021

Noty do školy se slevou 18% / eNoty.eu

Sháníte noty do školy? Máme je!
Připravili jsme pro Vás výběr nejžádanějších titulů a hudebních škol, které byste mohli ve škole potřebovat. Noty jsme seřadili podle nástrojů, stačí tak pouze kliknout na obrázek Vašeho nástroje a vybrat si ten nejvhodnější titul pro Vás. (Akce platí do konce září.)

Web : www.enoty.eu/noty-do-skoly
Datum vložení : 17.09 17:14 - 2021

Klavírní hrátky se zvířátky - Daniel Poledňák / úplně jednoduché skladbičky pro malé klavíristy / eNoty.eu

Klavírní hrátky se zvířátky Vám přináší 15 úplně jednoduchých skladbiček na téma zvířátka od skladatele Daniela Poledňáka (*1996). Malí klavíristé si mohou zahrát prozpěvování ptáčka, skákání zajíce nebo třeba bláznivý opičí taneček.

Web : www.enoty.eu/klavirni-hratky-se-zviratky
Datum vložení : 25.06 13:37 - 2021

Povídky z přírody - 9 sólových skladeb pro altovou zobcovou flétnu / eNoty.eu

Sbírka Povídky z přírody obsahuje devět velmi příjemných a povedených skladeb pro sólovou altovou zobcovou flétnu, které jsou inspirovány přírodními krásami. Skladby jsou určeny pro mírně pokročilé flétnisty.

Web : www.enoty.eu/povidky-z-prirody-9-solovych-skladeb-pro-altovou-z-11545
Datum vložení : 18.06 14:05 - 2021

Hudební pexeso - nejzábavnější způsob jak si procvičit základy hudební nauky! / eNoty.eu

Naučte se základy hudební nauky příjemně, snadno a zábavně! Pexesa obsahují 72 herních kartiček (36 dvojic) se základy hudební nauky. Součástí pexesa je také stránka, na které jsou uvedené správné odpovědi.

Web : www.enoty.eu/series/hudebni-pexeso
Datum vložení : 11.06 13:56 - 2021

Markéta Dvořáková: Ovečky - snadné skladbičky pro malé klavíristy / eNoty.eu

Sešit Ovečky Vám nabízí sedm originálních skladbiček ve velmi snadném provedení pro malé klavíristy. Hlavním motivem titulu jsou ovečky a jejich nálady a vlastnosti. Autorkou skladeb je hudební skladatelka a učitelka klavíru Markéta Dvořáková (*1977).

Web : www.enoty.eu/dvorakova-marketa-ove-ky-snadne-skladbicky-pro-male-klaviristy
Datum vložení : 28.05 14:12 - 2021

Skřítek Vítek + Audio Online / deset písniček pro dětský sbor (sólový zpěv) a klavír / eNoty.eu

Tento sešit Vám nabízí deset originálních písniček na krásné texty Lenky Jakešové. Chytlavé melodie k nim složil skladatel a učitel Petr Zapletal. Písničky jsou v úpravě pro dětský sbor nebo sólový zpěv s klavírním doprovodem.

Web : www.enoty.eu/skritek-vitek-pisnicky-pro-detsky-sbor-audio-online
Datum vložení : 21.05 13:54 - 2021

Jolana Saidlová: ROK - cyklus písní pro děti i dospělé / eNoty.eu

Cyklus písní s názvem ROK Vám přináší 12 příjemných skladeb s tématikou čtyř ročních období. Skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a klavírní doprovod. Skladby ve zpěvníku jsou doplněny o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje.

Web : www.enoty.eu/jolana-saidlova-rok-cyklus-pisni-pro-deti-i-dospel-12179
Datum vložení : 30.04 14:29 - 2021

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021