Zobrazení 2024: 5483487

Město :
Telefon :

2 KNIHY ZA CENU JEDNÉ

Nakladatelství Axióma nabízí z edice čtení na dobrou noc knížky MYŠ BLÁŽA NA CESTĚ ZA BLAHOBYTEM a HOPÍK ZÁVODNÍKEM.

Čtení na dobrou noc je nová edice nakladatelství, která je určena dětem od 3 let a jejich rodičům a učitelům v mateřských školkách pro “dvojhlasné čtení”, kdy dospělý předčítá a dítě sleduje děj na výpravných barevných obrázcích.

A to pouze za cenu 199,- Kč plus dobírka 70,- Kč. Při této speciální nabídce ušetříte 199,-Kč. Daná sleva se vztahuje na tyto dva vybrané tituly.

!!!Akce platí do konce února.!!!

Prosíme veškeré dotazy směřujte na e-mail obchod@axioma.cz
nebo navštivte naší internetovou adresu www.axioma.cz

Nauč mě říkadla

TIP NA DÁREK

Tato knížka je výborem lidových a autorských říkadel (František Hrubín, Jan Čarek, Michal Černík, Jiří Žáček, Jan Vodňanský aj.), která v sobě mají takový děj a takovou obrazotvornost, že se každý verš dal rozkreslit do jednotlivých obrázků jako seriál nebo komiks. Děti si tak mohou v obrázcích ukazovat, seznamovat se se svým nejbližším světěm, a přitom jim budou znít jednoduché, snadno zapamatovatelné verše, které se pomocí obrázků snadno naučí nazpaměť. Maloobchodní cena 199,-Podívejte se na ni v našem e-shopu, kde máte slevu 10% z MC a neplatíte při objednávce nad 700,- Kč balné ani poštovné.

Malí kuchaři

NAUČTE DĚTI VAŘIT JIŽ OD ŠKOLKY...

Jitka Rákosníková, redaktorka časopisu Apetit a vášnivá kuchařka, připravila pro děti zábavnou kuchařku s 34 původními recepty, které si děti samy uvaří. Každý recept je podrobně rozepsaný a každá jeho část je názorně ilustrována. Ke každému receptu je v knize barevná fotografie. Recepty jsou rozděleny podle náročnosti (děti 6-12 let) a podle příležitosti, ke které se jídlo hodí. Podívejte se na naše webové stránky.Tradičně nabízíme 10 %  s MC a při objednávce nad 700,- Kč neplatíte poštovné.

Dětský atlas světa

Velké knížkové leporelo je určeno dětem od 4 let. Atlas obsahuje více než 500 krásných barevných obrázků s pojmenováním, které seznámí děti se všemi částmi světa. Každý světadíl je rozdělen do dvou část, obrázkové a textové. Nejmenší děti si "čtou" v obrázkové mapě, poznávají svět a zároveň se učí nová slova, starší děti se v textové části seznamují se státy světa, jejich městy, řekami, pohořími. Pejsek Alík usnadňuje dětem orientaci v obou dvou částech každého světadílu. MC 159,- Kč při koupi v našem e-shopu poskytujeme 10% slevu.

Říkání pro radost

Tato knížka říkadel, básní a pohádek udělá radost nejen malým dětem, kterým je určena, ale i slova milovaným maminkám, tátům, babičkám i dědům a v neposlední řadě učitelkám předškolních i školních dětí. Říkadla a vyprávění z odkazu lidové slovesnosti se tu prolínají a doplňují s verši současnými a jsou vybrány tak, aby si je po přečtení dospělým mohly říkat i děti samy. Knihu si můžete zakoupit v našem e-shopu s 10% slevou.Ilustrace A.Špíchal sestavila Vladimíra Gebhartová.

Nauč mě mluvit

Více než 500 slov a také vesele ilustrované pohádky, říkadla, básničky a hádanky. Tato kniha je doporučována logopedy jako pedagogická pomůcka při práci s dětmi v rámci předškolní výchovy a samozřejmě všem rodičům, kteří s dětmi pracují doma a připravují je na úspěšné zvládnutí českého jazyka.