Zobrazení celkem: 67692050

Firma : SINFO spol. s r.o.
Ulice : Souhradí 84
Město : Mladá Vožice

Akustické dekorativní absorbéry

Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou akusticky pohltivých materiálů a výrobků, které pomohou zlepšit akustické prostředí učeben a dalších prostorů školy.

Web : www.sinfo.cz
Email : miroslav.hibs@sinfo.cz
Datum vložení : 28.01 16:11 - 2009

Váš partner pro zlepšení akustické pohody

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou na zlepšení zvukové pohody v prostorách školní budovy. Nabídkou materiálů pro snížení tzv. doby dozvuku.

Jsme dceřinou společností spol. Eurofoam GmbH, která svým projektem :

STOP HLUKU VE ŠKOLÁCH“

úspěšně nastartovala spolupráci se školskými zařízeními v Rakousku a v úzké spolupráci s nimi vylepšuje akustickou pohodu na těchto pracovištích. Samozřejmě i škola je pracovištěm a jako všude, kde se potýkáme s hlučným prostředím, tak i ve školách je potřeba se zamyslet nad tím, co vadí jak učitelům, tak i samotným žákům – vysoká hlučnost. Klid na práci by si přál asi každý z nás a právě při výuce, kdy je potřeba se soustředit na splnění zadaných úkolů, by měla být pohoda na „pracovišti“ tím základním.

Spolu s naší mateřskou firmou Eurofam GmbH, Vám nabízíme řešení problému s hlučností v učebnách, přednáškových místnostech , jídelnách a dalších prostorách školy. Jedná se o využití materiálů a výrobků systému AUDIOTEC ®, který ve formě různých typů závěsných nebo panelových absorbérů funguje jako pohltivá bariéra odrazů zvuku a tím vylepšuje akustiku v daném prostoru. Snižuje hluk, vylepšuje akustiku místností, zlepšuje srozumitelnost při výkladu mluveného slova, vylepšuje poslech při reprodukci multimediálních projektů apod.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosím kontaktujte nás. Jsme připraveni přinést řešení problémů s akustikou ve Vašem zařízení.

za SINFO spol. s r.o.

Miroslav Hibš