Firma : Dětské dekorace LUNAMI
Město : Zábřeh
Telefon : +420724410109

Samolepky-samolepící dekorace-bordury

Inspirace pro dětský pokoj.

Rádi Vás přivítáme na návštěvě v barevném světě samolepících dekorací. Představíme Vám samolepky pro miminka, větší děti, ale i jejich maminky.

Samolepící dekorace-samolepky,obrázky Safari-Džungle

Datum vložení : 27.08 09:18 - 2010

Samolepky, samolepící dekorace, obrázky

Pro ty, jež omrzela fádnost bílých či jednobarevných stěn, pro ty, jež nepatří právě mezi šikovné a nadané kreslíře nebo pro ty, kteří by rádi během několika málo minut a bez velkého nepořádku ozdobili své zdi či nábytek pěkným a neotřelým motivem samolepek, jsme připravili inspiraci a nabídku samolepících dekorací v ucelených kolekcích. Samolepky lze použít samostatně jako dominantní prvek či  vzájemnou kombinací nálepek dle vlastního vkusu a fantezie vytvořit jedinečné a strhující nástěnné obrazy.

SAMOLEPÍCÍ DEKORACE - malá inspirace
Během několika minut můžete změnit interiér nejen dětského pokoje, samolepky jsou vhodné i do obývacích pokojů, vstupních hal, ložnic, kanceláří, mateřských školek, škol a dětských center, čekáren ordinací u lékaře, společenských místností.
SAMOLEPÍCÍ DEKORACE DŽUNGLE-SAFARI

Datum vložení : 27.08 09:05 - 2010

Samolepky, samolepící dekorace, obrázky

SAMOLEPÍCÍ DEKORACE DŽUNGLE-SAFARI
SAMOLEPÍCÍ DEKORACE - malá inspirace

Datum vložení : 27.08 09:04 - 2010

Polykarpova stavebnice

velká konstrukční skládačka

• Geometrické díly stavebnice jsou opatřeny otvory, kterými je možné provlékat tyče různé délky a navzájem tak jednotlivé kusy spojovat.

• Stavebnice je velmi pevná a důkladná - materiálem je dřevo.

• Geometrické tvary - hranoly, kostky, trojhrany, půlválce a válec jsou duté. Hranoly a kostky mají jen 5 stěn.

• Variabilnost stavebnice podněcuje tvořivost dětí, dobře se osvědčila zejména v mateřských školkách a to i jako cvičební pomůcka při tělesné výchově.

• Stavebnice je dokončena zdravotně nezávadným lakem.

• Je dodávána v základní sestavě a lze ji rozšířit o jednotlivé díly.

Web : http://www.detske-dekorace-lunami.cz/polykarpova-stavebnice/c-1148/
Datum vložení : 27.08 09:01 - 2010