Zobrazení 2021: 2776161

Ulice : Dobronická 1257
Město : Praha 4

Půjčovna vybavení na akce

Zapůjčíme Vám vybavení na venkovní akce (oslavy, festivaly, sportovní akce).

TKF Půjčovna je na trhu již více než 15 let a ve své nabídce má vše - párty stany, nábytek, ubrusy, nádobí, květiny, vytápění, podlahy atd.

Objednejte si produkty přímo, zavolejte nebo nám napište.
Kontaktní osoba: martina.jarosova@tkf.cz

Web : www.tkf.cz
Email : martina.jarosova@tkf.cz
Datum vložení : 01.11 09:21 - 2012

VÝPRODEJ - párty stany, venkovní skládací nábytek, topidla...

Od 16.10. probíhá každoroční totální výprodej bazarového nábytku, stanů, topidel a příslušenství z půjčovny TKF. Produkty jsou ideální pro firmy, které pořádají venkovní akce, závody, festivaly, trhy apod.

Včasná rezervace zboží a osobní prohlídka produktů nutná!

Web : www.tkf.cz
Email : obchod@tkf.cz
Datum vložení : 30.10 14:14 - 2012

NOVINKA Grily oneQ – ideální na balkony i do zahrad

NOVINKA Grily oneQ – ideální na balkony i do zahrad.

• ·     Grily oneQ jsou díky svému rozměru (44 x 44 x 92 cm) ideální do míst, kde není prostoru nazbyt.
  • ·     Jejich výhodou je možnost dokupovat si ke grilu další moduly a gril si dle potřeby rozšiřovat (např. o pracovní plochu, dřez apod.). Ideální jsou proto jak pro nenáročného grilaře, kterému stačí pouze jeden modul, tak pro majitele zahrady, který si z nich může sestavit velkou venkovní kuchyni podle svých představ.
  • ·     Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a rovněž i jejich údržba je snadná.
  • ·     Výrobcem je holandská společnost oneQ, která má v oboru dlouholetou tradici
     Grily oneQ přinášejí na český trh nový trend – jednoduché a zároveň velmi kvalitní grily pro širokou skupinu zákazníků.

Objednávat si můžete přímo v eshopu outdoorliving.cz

Web : www.outdoorliving.cz
Datum vložení : 02.08 09:18 - 2012