Firma : Plzeňský Prazdroj a.s.
Ulice : U Prazdroje 7
Město : Plzeň
Telefon : 377 235 574,

Podzimní legendy v tajemném podzemí

Opět jsme oživili pro podzimní prázdniny legendy v tajemném plzeňském podzemí!

Kdy: 25. a 26. října, vždy ve 12 a 14 hodin

Kde: Plzeňské historické podzemí

Vydejte se o podzimních prázdninách do labyrintu tajemných chodeb a sklepů ze 14.století.

Poznejte život pod městem Plzní a odhalte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá. Díky exponátům a vystaveným nálezům proniknete i do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně v 11:00h, 15:00h a 16:00h.

A navíc pouze o podzimních prázdninách budete mít jedinečnou možnost poznat plzeňské legendy! Tajuplné legendy, které odhalí příběhy vážící se k městu Plzni a jeho obyvatelstvu budou probíhat ve 12:00h a 14:00h.

Na prohlídce získáte unikátní pivní minci, kterou si můžete nechat jako suvenýr nebo ji ve vybraných plzeňských restauracích můžete vyměnit za ochutnávku pivního speciálu Master polotmavý (pouze starší 18 let).

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Datum vložení : 23.10 08:45 - 2012

Podzimní inspirace v Pivovarském muzeu

Schovejte se před sychravým podzimním počasím a přijďte si do Pivovarského muzea vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky.

Každou sobotu od 20. října až do 24. listopadu od 10:00 do 16:00hodin

Program podzimních inspirací:

20. října
Výroba papíru a dekupáž
Naučíme vás, jak s pomocí speciálního lepidla přenést motiv z papírového ubrousku na dřevo, kámen, sklo nebo umělou hmotu. Z domova si také můžete donést květníky, sklenice, kameny, nebo jiné předměty, které budete chtít ozdobit.

27. října
Malování hrnečků
Hledáte zajímavý doplněk do vaší domácnosti? Ozdobte si svůj nový nebo oblíbený hrneček. Po zapečení v troubě budou malby odolné a nesmyvatelné. Přineste si vlastní bílý nebo světlý hrneček nebo si ho budete moci zakoupit na místě za 30,-Kč.

3. listopadu
Výroba šperků z Fimo hmoty
Fimo je ideální hmota pro výrobu šperků. Vyniká barvami, které lze míchat a skvěle se s ní pracuje. Vytvořte si opravdu originální vánoční dárek - hotový šperk vlastní výroby.

10. listopadu
Papírový filigrán - Quiling
Naučte se metodou stáčení papíru vyrobit krásná narozeninová nebo vánoční blahopřání a přáníčka.

17. listopadu
Smaltování bez pícky
Vyzkoušejte si vytvořit zajímavé šperky nebo dekorovat předměty ze skla, porcelánu nebo kamene speciálním smaltovacím pudrem.

24. listopadu
Zdobení perníčků a balení vánočních dárků
Přineste si vlastní perníčky, nebo si vyberete z námi napečených, které vám pomůžeme ozdobit. Naučíte se také, jak zajímavě zabalit vánoční dárky.

Vstupné: První vstup: běžné vstupné Pivovarského muzea: dospělí: 70,-K a děti, studenti a senioři starší 70 let: 50,-Kč.

Druhá až pátá návštěva pouze 10,-Kč/osoba

Přijďte si zpříjemnit sobotní podzimní dny a vyrobte si zajímavé dárečky a upomínky, které si odnesete domů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Datum vložení : 17.10 10:33 - 2012

Zapomenutá řemesla v Pivovarském muzeu

Dobrý den,

hledáte vhodné zpestření Vaší školní výuky? A navíc procvičení německého jazyka Vašich studentů?

Pokud ano, pak bychom Vám rádi nabídli náš výukový program Zapomenutá řemesla, který seznámí studenty s dávno zapomenutými tradičními řemesly jako je formanství, bednářství či ledařství. Vše probíhá záavnou formou, kdy studenti mají k dispozici pracovní listy a program vede vyškolený průvodce.

Navíc tento program nabízíme nově i v německém jazyce, tedy může sloužit jako vhodný doplněk pro studenty s rozšířenou výukou německého jazyka.

Pro rezervaci kontaktujte prosím recepci Pivovarského muzea na tel. čísle: +420 724 618 357.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 21.09 12:21 - 2012

Za plzeňskými legendami do Plzeňského historického podzemí

Začátek školního roku je zde a přichystali jsme pro Vás a Vaše školáky speciální prohlídku Plzeňského historického podzemí, která je obohacena o plzeňské legendy. Plzeňské legendy se budou vyprávět od 2.9.-7.10.2012, dále budou možné pouze dle předchozí domluvy.

Tématika plzeňských legend stále láká a pro žáky se tak může stát prohlídka podzemí i interaktivní formou výuky.

Během prohlídky zazní legendy o založení města Plzně, o pobytu Žižky v Plzni, o dobytí města Masfeldem a mnoho dalších. Navíc se dozvíte i další zajímavé informace o historii Plzně a jejím založení či poznáte život středověkých obyvatel města Plzně.

Pro prohlídku podzemí doporučujeme teplejší oblečení, neboť teplota v podzemí je stálá a pohybuje se kolem +6´C, školní brašny a batohy je možné uschovat během prohlídky na recepci.

A kde se Plzeňské historické podzemí nachází? Na společné adrese s Pivovarským muzeem- Veleslavínova 6, Plzeň.

Cena vstupu pro školní skupinu je 40,-Kč/žáka plus jeden učitelský doprovod zdarma.

Prohlídku je možné si rezervovat kdykoliv během týdne, v čase od 10 do 18h na telefonním čísle +420 724 618 357.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 14.09 13:55 - 2012

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020