Firma : Penzion Bílý Hořec
Ulice : Horní Lánov 47 E
Město : Horní Lánov

Nabídka penzionu Bílý Hořec pro dětské kolektivy

Cenová nabídka pro zimní i letní měsíce:

Na každých 10 dětí má jeden dospělý pobyt zdarma.
Jako bonus nabízíme z programu wellnes zdarma pro dospělý doprovod 1x indickou saunu (Swédánbox) a 1x suchou uhličitou koupel.
  • Mateřská škola – dítě 300,-Kč/den
  • Základní škola 1.stupeň – dítě 330,-Kč/den
  • Základní škola 2.stupeň – dítě 350,-Kč/den

V ceně za den pobytu je zahrnuta 5x denně strava a pitný režim.
V případě potřeby dalšího doprovodu – více učitelů, zdravotnice, děti učitelů je cena 300,-Kč/den.

Rekreační zařízení Penzion Bílý Hořec se nachází v obci Horní Lánov, cca 3km od města Vrchlabí. S pobyty dětských kolektivů i ozdravnými pobyty pro dospělé máme bohaté zkušenosti, na vaření jídel většinou povoláváme zkušenou kuchařku z mateřské školy v důchodu, nebo vaříme sami domácí čerstvou stravu. Na přání lze i podávat stravu vegetariánskou nebo veganskou. Penzion je v době pobytu uzavřen pro veřejnost a jídelna slouží kromě stravování pro děti i jako herna.
Nabízíme pobyty v zimních i letních měsících. V zimních měsících kromě běžného komfortu poskytovaného vybavením penzionu můžeme zajistit např. skibus k odvozu na lyžování a z něj, na denní a noční sjezdovce v Dolním Dvoře (cca 2km od penzionu) jsme schopni zajistit lyžařskou školu. V případě nutnosti je možné si na penzionu zapůjčit lyže, boty i přilby. V letním období máme u penzionu k dispozici dětské hřiště, trampolínu, venkovní bazén a v případě zájmu můžeme zajistit i další aktivity jako např. jízdu na koních nebo tělocvičnu.

Volné termíny i případné dotazy:
Petr Weiner
mobil 603207406

Web : www.bilyhoreclanov.cz
Email : petrweiner@volny.cz
Datum vložení : 08.09 20:44 - 2013

Penzion Bílý Hořec

Nabídka penzionu Bílý Hořec pro dětské kolektivy v roce 2013

Rekreační zařízení Penzion Bílý Hořec se nachází v obci Horní Lánov, cca 3km od města Vrchlabí. S pobyty dětských kolektivů i ozdravnými pobyty pro dospělé máme bohaté zkušenosti, na vaření jídel většinou povoláváme zkušenou kuchařku z mateřské školy v důchodu, nebo vaříme sami domácí čerstvou stravu.Na přání lze i podávat stravu vegetariánskou nebo veganskou. Penzion je v době pobytu uzavřen pro veřejnost a jídelna slouží kromě stravování pro děti i jako herna.

Nabízíme pobyty v zimních i letních měsících. V zimních měsících kromě běžného komfortu poskytovaného vybavením penzionu můžeme zajistit např. skibus k odvozu na lyžování a z něj, na denní a noční sjezdovce v Dolním Dvoře (cca 2km od penzionu) jsme schopni zajistit lyžařskou školu. V případě nutnosti je možné si na penzionu zapůjčit lyže, boty i přilby. V letním období máme u penzionu k dispozici dětské hřiště, trampolínu, venkovní bazén a v případě zájmu můžeme zajistit i další aktivity jako např. jízdu na koních nebo tělocvičnu.

Cenová nabídka pro zimní i letní měsíce je následující:

Mateřská škola – dítě 300,-Kč/den s tím, že na každých 10 dětí má jeden dospělý pobyt zdarma. V případě potřeby dalšího doprovodu – více učitelů, zdravotnice, děti učitelů je cena rovněž 300,-Kč/den. V ceně za den pobytu je zahrnuta 5x denně strava a pitný režim.

Základní škola 1.stupeň – dítě 330,-Kč/den, cenové podmínky pro doprovodné osoby stejné jako u mateřských škol.

Základní škola 2.stupeň – dítě 350,-Kč/den,  cenové podmínky pro doprovodné osoby stejné jako u mateřských škol.

Jako bonus nabízíme z programu wellnes zdarma pro dospělý doprovod 1xsaunu v Swédánboxu a 1xsuchou uhličitou koupel.

Další podrobné informace a foto jsou na webových stránkách www.bilyhoreclanov.cz . Volné termíny i případné dotazy je třeba předem domluvit na mobilu 603207406 nebo mailu petrweiner@volny.cz .

Web : www.bilyhoreclanov.cz
Email : petrweiner@volny.cz
Datum vložení : 12.03 11:33 - 2013

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020