Zobrazení 2021: 2776169

Ulice : Zbynická 7
Město : Praha 5

Akreditovaná konference a veletrh Vše pro školy a školky - 2. ročník

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

2 . ročník veletrhu Vše pro školy a školky doplněný o řadu akreditovaných seminářů a zajímavých přednášek proběhne již v březnu!

Nenechte si ujít zajímavá témata seminářů s akreditací MŠMT a zaregistrujte se co nejdříve, počet míst v konferenčních sálech je omezený!

Akreditovaná konference ZDRAVÍ A BEZPEČÍ
Akreditovaný kurz JAK NA OSOBNOSTNÍ A SOCIÁLNÍ VÝCHOVU
Akreditovaný seminář ZÁKONÍK PRÁCE A JEHO SPECIFIKA VE ŠKOLSTVÍ Akreditovaný seminář STRES V ŘÍDÍCÍ PRÁCI. SYNDROM VYHOŘENÍ Akreditovaný seminář PRAKTICKÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI MANAGERA VE ŠKOLSTVÍ
Akreditovaný seminář UMĚNÍ JEDNAT, BÝT PŘESVĚDČIVÝ, ZÍSKÁNÍ DŮVĚRY, OBRANA PROTI MANIPULACI
Akreditovaný seminář UMĚNÍ SEBEPREZENTACE, PŘÍPRAVA NA VEŘEJNÉ VYSTOUPENÍ
Akreditovaný seminář AKTUÁLNÍ STAV ŠKOLSKÉ LEGISLATIVY
Akreditovaný seminář SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ
Akreditovaný seminář AKTUÁLNÍ STAV DROGOVÉ SCÉNY A PROBLEMATIKA NÁVYKOVÝCH LÁTEK VE ŠKOLE

(více o konferenční části akce na http://www.vseproskolyaskolky.cz/Prednasky.aspx

Smyslem veletrhu, který probíhá jako souběžná akce, je soustředit na jednom místě dodavatele služeb a produktů, které školy potřebují ke svému provozu a usnadnit jim tak výběr těch nejvýhodnějších, ať už škola klade důraz na cenu či doplňkové služby. Přijďte se podívat, co je nového a vyhrát zajímavé ceny!

Více informací najdete na www.vseproskolyaskolky.cz
případně jsme na mailu veletrh@vseproskolyaskolky.cz
nebo na telefonu 778 828 242.

Za realizační tým veletrhu a konference Vše pro školy a školky,

Jitka Spáčilová

Web : www.vseproskolyaskolky.cz