Zobrazení 2024: 5483487

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

PYLONOVÝ TRIPTYCH - KŘÍDLOVÁ KERAMICKÁ MAGNETICKÁ TABULE V ZAVŘENÉM ROZMĚRU 200x100 200x120

AKČNÍ NABÍDKA

platí pro zaslané objednávky do
31.12.2014

Web : http://www.skolnitabule.eu/
Datum vložení : 20.10 13:01 - 2014

Největší výběr dřevěných hraček pro školy a školky

Plánujete nakoupit kvalitní dřevěné hračky? Jsme tu pro Vás!

Zaměřujeme se na kvalitní dřevěné hračky českých i zahraničních výrobců.

V nabídce téměř 3000 dřevěných hraček.

Navštivte náš eshop.

Novinka Září 2014: Sortiment jsme rozšířili o novinky firem Bigjigs, Bino, Detoa, Goki, Legler, Snazaroo a Woody. Novinky postupně přidáváme a najdete je vždy v kategorii NOVINKY.

Kontakt:

www.modroocko.cz

Web : www.modroocko.cz
Email : info@modroocko.cz
Datum vložení : 13.10 11:39 - 2014

Autobusová doprava pro školy

Nabízíme autobusovou dopravu pro školy na výlety do zahraničí ,ale i po česku. Jako jedni z mála vám můžeme nabídnout rozsáhlou paletu autobusů pro: 7 - 9 - 38 - 49 - 61 -65 -  85 - 91 sedadel a NOVINKOU 2014 je autobus v lehátkovém provedení pro ještě pohodlnější
cestování na dlouhé vzdálenosti...více informací na www.minitrans.cz.

Web : www.minitrans.cz
Email : info@minitrans.cz
Datum vložení : 10.10 20:28 - 2014

Povídačky Junior hra pro zlepšení vyjadřovacích schopností dětí

Krásný dobrý den,

s nadcházejícím novým školním rokem vám přinášíme pomůcku pro vaši práci s dětmi na prvním stupni ve formě hry, kterou je možné zapojit v hodinách prvouky i českého jazyka z názvem POVÍDAČKY junior pro děti 7-11 let, která napomáhá v rozvoji vyjadřovacích schopností a komunikačních dovedností dětí mladšího školního věku, zlepšuje postřeh, paměť, fantazii i přednes před ostatními.

Je k dispozici ve formě deskové hry i jako aplikace na I-pad, pokud je ve své škole používáte k výuce pro stažení v App store nyní za speciální cenu 0,89 Eur

Tato hra byla konzultována s dětskou psycholožkou a je velmi dobře hodnocena řadou logopedů.

Přeji Vám krásný den a těším se na spolupráci. Pro objednávky nás prosím kontaktujte přímo na náš e-mail nebo telefonicky.

Andrea Löflerová

Autorka hry Povídačky
www.povidacky.cz
e-mail: andrea.loflerova@gmail.com

Web : www.povidacky.cz
Email : loflerova@aligames.cz
Datum vložení : 22.09 13:53 - 2014

sešit - čtenářský deník

Web : www.fous-pribram.cz
Email : fous-pribram@fous-pribram.cz
Datum vložení : 08.09 12:12 - 2014

Mini tělocvična GabiGym i kolotoče Gabi - sleva 20 % do konce září

Multifunkční Mini tělocvična GabiGym
i Indoor kolotoče Gabi

sleva 20 % z ceny bez DPH
Sleva platí do konce září !!!

Mini tělocvična GabiGym

• Multifunkční sestava tělocvičného náčiní pro domácí i veřejné užití
  • Komponenty základní sestavy: gymnastické kruhy, provazový žebřík, visutá hrazda, lano s diskem
  • Sklopný systém pro úsporu prostoru

Indoor kolotoče Gabi

• Unikátní dětské kolotoče pro veřejné prostory jako jsou mateřské školy, dětské koutky, jesle, dětské domovy apod.
  • Kompatibilní ramena, použitelná pro všechny druhy kolotočů Gabi (po pořízení jednoho kolotoče už jen dokupujete komponenty dalších kolotočů: sedačky, koloběžky, dřevěné koníky, otáčidla, lavičkové sedáky)
  • Kovová středová tyč se 4 rameny je rozepřena mezi stropem a podlahou

Prezentační video tělocvičny i kolotočů
můžete zhlédnout na naší firemní kartě i webových stránkách.

Web : www.e-gabi.eu
Email : sobkova.lenka@seznam.cz
Datum vložení : 07.09 19:22 - 2014

Pastelky pro nejmenší Faber -Castell

Krásné pastelky pro naše nejmenší ratolesti od velmi kvalitního výrobce Faber-Castell. Vřele doporučujeme!

Web : www.hrackyhopik.cz
Email : objednavky@hrackyhopik.cz
Datum vložení : 22.08 09:50 - 2014

Kartotékové skříně na formáty A4 / závěsné složky ( 7 let záruky )

Bisley kartotéky jsou postaveny na základě posledních trendů z jednoho-plechu , plně svařované konstrukce a dvojitého čela zásuvek. Zásuvky jsou položeny na ložiskách. Vždy lze vysunout jenom jednu zásuvku. K dispozici je hladký a plný výsuv pro přístup do celé zásuvky.Rozsahem nabídky jsou pět, čtyři, tři a dvoj zásuvkové verze pro kancelářský papír formátu A4 nebo pro papír foolscap ( 216 x 343 mm).

Objednávku lze provést klasicky emailem a nebo přes eshop.

Web : obchod.soloform.cz/shop/katalog/kartotekove-skrine-quot-a5-a4-quot/136
Email : soloform@soloform.cz
Datum vložení : 21.08 10:03 - 2014

Ubytovací zařízení Zámek Strážovice

Lámete si hlavu kam v příštím školním roce vyrazit na školu nebo školku v přirodě? Hledáte místo, kde si děti i pedagogové odpočinou a načerpají síly uprostřed přírody? Co takhle vyrazit k nám?

Dovolujeme si oslovit Vás s nabídkou ubytování pro školy / školky v přírodě v našem zámeckém areálu v obci Strážovice, který se nachází v krásném prostředí jihočeského kraje.

V našem nově vybudovaném ubytovacím zařízení můžeme poskytnout ubytování 37 hostům. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, na každém pokoji je WC a koupelna se sprchovým koutem. Součástí ubytovny je plně vybavená kuchyňka, k dispozici ubytovaným hostům a společenská místnost, která pro děti plní funkci školní třídy.

Přestože samotné ubytování je nové a moderní, genius loci místa s několikasetletou historií na Vás dýchne v jídelně, která se spolu s kuchyní nachází přímo v budově zámku.

Zámecký park nabídne Vašim dětem multifunkční hřiště , venkovní posezení pod pergolou, pískoviště, klouzačku, houpačky, prostor pro uložení kol, venkovní stolní tenis Kettler a mnoho dalšího. Velkým kladem našeho zařízení je to, že náš areál je zcela uzavřený, v případě škol v přírodě celý k dispozici vždy jen jedné skupině.

Web : www.zamek-strazovice.cz/
Email : zamek.strazovice@seznam.cz