Zobrazení dnes: 2039
Zobrazení 2023: 317187
Zobrazení 2022: 3008850
Zobrazení 2021: 4994594

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 10:52 - 2020

České muzeum stříbra v Kutné Hoře - výstavy zahájené od 12. 5. 2020

Dobrý den,

pracovníci Českého muzea stříbra v Kutné Hoře si Vás dovolují srdečně pozvat na výstavy zahájené 12. května . V Kamenném domě se můžete těšit na výstavu – ČERNÉ ŘEMESLO, KOVÁŘI A ZÁMEČNÍCI NA KUTNOHORSKU, v Tylově domě na MÜLLEROVU MAPU ČECH Z ROKU 1720.

Těšíme se opět na Vaši návštěvu u nás v muzeu.

S přáním pěkného dne

Mgr. Kateřina Vavrušková

historik, muzejní edukator

Web : www.cms-kh.cz
Email : vavruskova@cms-kh.cz
Datum vložení : 31.05 15:57 - 2020

Muzeum hlavního města Prahy - DOPROVODNÝ PROGRAM PRO ŠKOLY A DĚTI - distanční výuka

MATERIÁLY PRO VÝKUKU KE STAŽENÍ:

Pro děti  5 - 10 let
Pro děti 10 - 15 let

Každou středu přidáváme na stránky nový úkol, který mohou děti plnit a případně poslat na email a vyhrát cenu. (http://muzeumprahy.cz/dejiny-prahy-za-skolou/)

Kontakt pro odpovědi: lektori1@muzeumprahy.cz

Web : muzeumprahy.cz/dejiny-prahy-za-skolou
Email : lektori1@muzeumprahy.cz
Datum vložení : 31.05 15:54 - 2020

Žákovská souprava pro chemii

Nová verze laboratorní žákovské soupravy je určena pro provádění praktických žákovských cvičení v chemii. Souprava je sestavena ze standardního laboratorního sortimentu a speciálně navrženého masivního stojanu s hliníkovou kolejnicí. Povrch kolejnice je povrchově upravený šedým eloxováním, nohy modrým komaxitem. Standardní součástí jsou dvě nerezové stojanové tyče. Po povolení je tyčemi možné v kolejnici volně pohybovat. Souprava je dodávána ve třech stohovatelných boxech. Vrchní má odklápěcí víko. Souprava umožňuje provádět většinu experimentů podle platných osnov.

Žákovská souprava pro chemii si můžete objednat na:
www.ucebnipomucky.net

Web : www.ucebnipomucky.net
Email : info@martycak.cz
Datum vložení : 23.05 10:47 - 2020

Muzeum loutkářských kultur - programy pro školy

Web : www.puppets.cz
Email : olga.havlikova@puppets.cz
Datum vložení : 30.04 11:45 - 2020

Výprodej - sleva 10 % na celý sortiment

Z důvodu stěhování skladu a provozovny jsme spustili akci: 10 % slevu na veškerý sortiment pro objednávky nad 1500 Kč. Školským zařízením zasíláme na fakturu. Využijte časově omezené měsíční akce a výhodně nakupte do školky, družiny i do školy didaktické hračky , dřevěné hračky, výukové pomůcky, puzzle, kartičky, kreativní razítka a potřeby atd.
Sleva se vám automaticky načte v košíku.
www.a-toys.cz

Web : a-toys.cz
Email : info@a-toys.cz
Datum vložení : 15.03 20:30 - 2020

Neobyčejný školní výlet 2020

Dobrý den,

zahájili jsme příjem rezervací školních výletů na letošní rok. Neváhejte s  rezervací na program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE v Beskydech. Rezervace je bezplatná.
Pro žáky prvního stupně je připravena speciální trasa překážek JUNIOR se samojistícím systémem.
Tarzanie nabízí celkem pět tras lanových překážek různé náročnosti, tak aby si mohl každý žák/student vybrat dle svých schopností. Součástí areálu jsou i další atrakce: trampolíny, PowerFan, a další. Váš školní výlet můžete spojit s návštěvou známého výletního místa – PUSTEVNY.
Na našich stránkách www.tarzanie.cz/skolykluby/ naleznete bližší informace a také rezervační formulář.
Věřím, že stejně jako v minulých letech, kdy u nás absolvovali program tisíce žáků, i letos u nás naleznete příjemné prostředí a užitečné odreagování.

S pozdravem.

Milan Michna
instruktor lanových aktivit I. třídy

Web : www.tarzanie.cz
Email : rezervace@tarzanie.cz
Datum vložení : 15.02 14:14 - 2020

POBALTÍ + PETROHRAD / doplnění autobusů

HLEDÁME ŠKOLU NA DOPLNĚNÍ AUTOBUSU - POBALTÍ + PETROHRAD! Možná jste s náma byli na Pobaltí a v Helsinkách. Nyní (díky tomu, že Rusko zrušilo víza) jsme rozšíříli tuto nabídku o Petrohrad. Potřebujeme pár žáků - studentů na doplnění autobusu. Budete-li mít zájem, neváhejte nás kontaktovat: 596 811 696.
POBALTÍ + PETROHRAD

Web : www.gattomacek.cz/
Email : gattom@email.cz
Datum vložení : 06.02 15:51 - 2020

Kreativní tvoření pro školy - vytvořte si svoji dekoraci - objednávky materiálu

Vážené paní ředitelky a učitelky,

vytvořte si s dětmi svoji dekoraci a bavte se!

Je čas na zábavu a tvoření. Vytvořte si z vatových kuliček a dalšího materiálu postavičky podle vaší fantazie. Zábava pro malé i velké tvořitele. Pojďte a bavte se s námi. Tvořící materiály a pomůcky pro vaše tvoření od českého výrobce.

Nízké ceny.

Materiál na poskládání postaviček objednávejte na:

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 08.11 13:45 - 2019

Bártek rozhlasy s.r.o.

Web : www.rozhlasybartek.cz
Email : obchod@rozhlasybartek.cz
Datum vložení : 07.11 09:38 - 2019

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Datum : 03.05 07:41 - 2022